Červnové akce ZUŠ

Závěr školního roku je vždy nabitý a i letošní rok není výjimkou. Kromě rekonstrukce na vás čeká mnoho zajímavých hudebních počinů. Neváhejte přijít, těšíme se na vás!

Jak již bylo naznačeno, v současné době probíhá další etapa rekonstrukce libčické budovy, a to její odvlhčení a revitalizace zahrady. Jsme velmi rádi, že terénní práce a stavební úpravy jsou v plném proudu, ale na druhou stranu jsme nuceni přesunout, či zrušit některé akce, které jsme na zahradě plánovali. Týká se to především slavnostního vystoupení k 65. výročí založení ZUŠ, které je přesunuto na září. Dále se bohužel neuskuteční tradiční akce pro děti „Hurá na prázdniny“. Dobrou zprávou zůstává, že ostatní akce, které probíhají v našem sále nejsou ohroženy a uskuteční se podle plánu. Jsem přesvědčen, že budete mít pro tyto malé komplikace pochopení a společně se budeme těšit na výsledek rekonstrukce.

Především vás chci srdečně pozvat na již 2. ročník hudebního festivalu „Přílepské ladění“, který se uskuteční 14. června od 14:00 ve Velkých Přílepech. Pořadatelem je obec Velké Přílepy a naše ZUŠ s podporou Města Libčice nad Vltavou. Vystoupí žáci naší ZUŠ, kralupské ZUŠ, dále ZUŠ Prahy 5 a Konzervatoře J. Ježka. Vrcholem festivalu bude koncert Orchestru Karla Vlacha, se kterým jako hosté zazpívají i Yvetta Simonová a Dasha. Na odpoledne je připraven i program pro děti a občerstvení. Vstup je volný.

Dále uvádím červnové školní akce, přijďte si poslechnout mladé nadějné hudebníky!

8.6.

  • 18:00 Veřejný koncert Horoměřice, hrají sólisté

11.6.

  • 17:00 Představení LDO Velké Přílepy

14.6.

  • 14:00-20:00 Hudební festival Velké Přílepy

15.6.

  • 18:00 Veřejný koncert Horoměřice (orchestry, KH)

16.6.

  • 18:00 Veřejný koncert Libčice

17.6.

  • 17:00 Veřejný koncert Velké Přílepy

18.6.

  • 17:00 Vystoupení TO, sólisté HO, sál ZUŠ

25.6.

  • 17:00 Vystoupení TO, Komorní orchestr ZUŠ, sál ZUŠ

 

Budu se těšit na setkání při koncertech a vystoupeních.

Vladimír Kliment, ředitel ZUŠ

Související články