Článek do LN

Vážení občané,

  • občanské sdružení nezávislých kandidátů (SNK) Liběhrad vzniklo počátkem roku 2006 se záměrem zlepšovat kvalitu života ve městě a podporovat jeho společenské a sportovní aktivity. V podzimních komunálních volbách téhož roku získal Liběhrad překvapivých 10 mandátů z patnácti možných, aby se pak v následných volbách v r. 2010 jeho úspěch  zopakoval a získal mandátů osm. Liběhrad resp. jeho nezávislí zastupitelé tedy působí na radnici v čele se starostou Pavlem Bartošem již osm let. Jsou to občané, kteří nejsou v žádné politické straně, jsou  politicky nezávislí a účty skládají jenom vám, svým voličům.

  • Dovolte nám, abychom poukázali na to, kolik užitečného se za tato dvě volební období podařilo pro naše město udělat. Nejsou to jen nové fasády, střechy a okna na městských budovách včetně všech tří škol, nejsou to jen silnice, chodníky a kanalizace, není to jen rekonstruované koupaliště, ale i systematická údržba obecního majetku a péče o zatravněné plochy. Výsledky naší práce a pracovníků městského úřadu jsou hmatatelné a jsou vidět na každém kroku. Věříme, že se z nich těšíte s námi. Kromě toho jsme se zasloužili o rozvoj naší spolkové, kulturní, sportovní a společenské činnosti, kterou se nám díky dobrému hospodaření daří významně finančně podporovat.

  • Troufáme si tvrdit, že se nám v každém volebním období povedlo splnit všechny závazky a že naše město za posledních osm let opravdu zkrásnělo. Přitom udržujeme, navzdory poměrně náročným investicím, stabilní ekonomiku, město je bez dluhů a finanční rozpočet dokonce  vykazuje přebytek. Čistota našeho hospodaření je přísně kontrolována a  potvrzena audity krajského a finančního úřadu, které byly vždy klasifikovány jako „bez závad“.

Máme rádi Libčice, a proto jsme se rozhodli usilovat o vaši důvěru i v nadcházejících komunálních volbách. Jako každá nepolitická organizace jsme povinni prokázat svou volební způsobilost, kterou jsme získali dostatečným množstvím vašich podpisů, jimiž jste podpořili náš úmysl jít do voleb, pokusit se v nich uspět a převzít za vás starost o naše město. Sestavili jsme patnáctičlennou kandidátku, kde kromě některých osvědčených současných zastupitelů najdete i osm nových mladých tváří. Na  www.libehrad.cz a v příštím čísle LN vám představíme všechny naše kandidáty, jejichž věkový průměr činí 49 let.

Udělali jsme dost, ale je toho ještě mnoho, co by se v našem městě mohlo vylepšit. Pokud nám svým hlasem dáte najevo, že to máme být právě my, SNK Liběhrad, kteří se o to máme zasloužit, rádi ten úkol přijmeme a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vaši důvěru nezklamali.

Pavel Bartoš
Za SNK Liběhrad 2014

 

Související články