Končí školní rok 2014/2015 a přípravy na ten další jsou v plném proudu!

Prázdniny se blíží a žáci naší školy již počítají dny, kdy si konečně vyzvednou vysvědčení a škola na dva měsíce zůstane opuštěná. Toto předprázdninové období je plné zkoušení a písemek, ale také příjemných zážitků, jako jsou výlety, exkurze a školní akce.

V pátek 12.6.  proběhlo tradiční školní focení, velmi se těšíme na společnou zahradní slavnost ZŠ, MŠ a ZUŠ „Hurá na prázdniny“, která je plánována 24.6. na zahradě MŠ, dále nás čeká slavnostní vyřazení žáků 9. třídy dne 25.6. na Libčické plovárně, koncert školního pěveckého sboru Shalom v evangelickém kostele dne 24.6. od 17.hodin a samozřejmě slavnostní rozdávání vysvědčení, letos již v pátek 26.6. 2015.

Vedení školy již nyní pracuje na přípravě nového školního roku. Pro rodiče jsmes předstihem připravili seznamy pomůcek a nabídku zájmových činností pro jejich děti na školní rok 2015/2016. V příštím školním roce také odpadne rodičům starost o nákup pracovních sešitů. Škola je hromadně zajistí. Stejně jako v loňském školním roce otevíráme dvě první třídy. Třídními učitelkami budou Mgr. Kateřina Brožová a Mgr. Veronika Bursová. Současně se od příštího školního roku budeme snažit zachovat pro děti stejnou paní učitelku po celých pět let prvního stupně.

Přejeme všem našim žákům, jejich rodičům a přátelům školy krásné prázdniny a těšíme se na Vás v příštím školním roce 2015/2016.

Mgr. Drahomíra Raveane, ředitelka ZŠ

 

Související články